Gastro&Hotel profi revue

Redakce několikanásobného vítěze ankety o nějlepší gastronomický časopis ČR – Gastro&Hotel mě oslovila, se zájmem o návrh řešení nového online portálu a následné převzetí celé její online agendy. Spolupráce se, po úspěšném spuštění nového webového portálu, rozrostla z běžného dohledu nad hladkým chodem webu o zajišťování rozesílky pravidelného eZpravodaje, návrhy vhodného vytužití marketingových online kanálů, implementaci nových fukncí a dlouhodobý rozvoj celého projektu s vysokou mírou tvůrčí autonomie.

  • Laptop
  • Tablet
  • Telefon
Martin Sobotka

Martin Sobotka

majitel společnosti

Naše společnost Cortina Park s.r.o. s panem Rejnou pracuje jako externím tvůrcem a správcem našich webových stránech více jak dva roky. Za tu dobu se nám podařilo kompletně změnit design webových stránek a především přístup k problematice webu a sociálních sítí. Díky jeho radám, jak spávně provádět internetový marketing se návštěvnost našich stránek zvedla o 30%.

Pan Jan Rejna je velmi spolehlivý partner a jeho hluboké znalosti problematiky tvorby webových stránek jsou pro nás velkým přínosem.